دوشنبه 1400/02/20 - 17:05 ilam-admin
تجلیل امام جمعه ایلام از خدمات ‌بسیج سازندگی

دیدار ‌فرمانده سپاه استان ایلام، مسئول و اعضای بسیج سازندگی و جمعی از گروه های جهادی ‌به مناسبت سالروز تشکیل بسیج سازندگی با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام

امام جمعه ایلام، تشکیل بسیج سازندگی را نقطعه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: تلاش بسیج سازندگی در ایلام؛ زمینه‌ساز توسعه مناطق محروم است.

در این دیدار حجت‌الاسلام الله‌نور کریمی‌تبار با تبریک سالروز تشکیل بسیج سازندگی از بسیج سازندگی به عنوان نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: تلاش بسیج سازندگی در ایلام؛ زمینه‌ساز  توسعه مناطق محروم  است.

امام جمعه ایلام ‌گفت: ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی در امر سازندگی و توجه به مناطق محروم و کم برخوردار می‌تواند آرمان‌های والای انقلاب اسلامی را در امر خدمت بی منت به محرومان را محقق کند.

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام در ادامه یادآورشد: بسیج سازندگی را می‌توان امتداد تفکر جهادی دوران دفاع مقدس دانست که بدون چشم داشت برای ساخت، توسعه و زدودن چهره محرومیت بر مناطق کم برخوردار تلاش می‌کند.

خطیب جمعه ایلام در دیدار خود با ا‌عضاء و فرماندهان بسیج سازندگی یادآورشد: خدمات خود را مُزین کنید به یاد و نام شهدایی که با مجاهدت‌های مخلصانه و خدمات بی منت و بی انتهای خود امنیت امروز کشور را تضمین کرده‌اند.

وی افزود: بر شما جهادگران امر سازندگی فرض است تا امنیت مجاهدان شهید میادین نبرد را با توسعه و سازندگی برای مردم ایران تضمین کنید که اگر در این راه موفق شوید که می‌شوید در تاریخ نام شما نیز به ماندگار خواهد ماند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام نیز در این دیدار به تدوین برنامه پنج ساله به منظور محرومیت زدایی در بسیج سازندگی سپاه اشاره کرد و گفت: 
در راستای برنامه پنج ساله در زمینه تامین آب شرب روستاهای فاقد آب لوله کشی ، لایروبی نهرهای کشاورزی ، تفاهم نامه دومیلیارد تومانی ساخت سوله های کارگاهی با اداره زندانها برای اشتغال زندانیان و طرح آجر به آجر برای نوسازی مدارس در دستور کار قرار گرفته است.
۸۵۰ گروه جهادی در قالب ۲۲ قشر تخصصی در سامانه اطلس جهادی بسیج ساماندهی شده و تعداد ۸۵۰۰ نفر اعضای گروههای جهادی بسیج در سطح محلات و روستاهای استان مشغول فعالیت هستند.
بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) تاکنون بیش از ۵۶۰۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵۸ میلیارد تومان به انجام رسانده است.

فایل پیوست:

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)