پنجشنبه 1400/04/17 - 22:26 ilam-admin
آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی مناطق محروم

نشست هم اندیشی مجمع بسیجیان با نمایندگان مردم ایلام در مجلس شواری اسلامی در قالب قرارگاه شهید مدرس

سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم استان خبر داد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در این رابطه گفت:
جلسه قرارگاه شهید مدرس بسیج با هدف استفاده از نظرات هیات های اندیشه ورز بسیج و مجمع بسیجیان و ارائه نظرات و راهکارهای عملیاتی به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

جلسات قرارگاه شهید مدرس در سراسر کشور بصورت فصلی برگزار می شود، و امروز هم درجلسه این قرارگاه مسئولین هفت کارگروه اندیشه ورز بسیج در زمینه های اقتصاد و امور زیربنایی؛ آموزش، تحقیقات و فناوری؛ مدیریت و حکمرانی؛ فرهنگی و اجتماعی؛ مسائل زنان و خانواده؛ سلامت و رسانه ؛ نقطه نظرات کارشناسی خود را برای حل مشکلات و آسیب های موجود با نمایندگان محترم در میان گذاشتند.

حضور نخبگان در این مجمع فرصتی است تا برای حل مشكلات و معضلات جامعه از ظرفیت آنها استفاده شود و در قالب این نشست ها از ظرفیت نظارتی مجلس استفاده و این طرح ها که مشکلات و مسائل جامعه در آن مطرح است، پیگیری و بعنوان مطالبه بسیج از نمایندگان مجلس مطرح می شود‌.

مطالبات و نقطه نظرات مجمع بسیجیان برای حل مشکلات مردم و کمک به توسعه استان در دو حوزه توانمندیهای سپاه در زمینه محرومیت زدایی و ارائه راهکارها به نمایندگان مطرح شد. 

سپاه امیرالمومنین(ع) برای کمک به تولید و اشتغالزایی و همچنین مشارکت در اجرای پروژه های کوچک و زودبازده در مناطق محروم استان آمادگی کامل دارد و برنامه های بسیار خوبی در سال ۱۴۰۰ در دست اجرا دارد که حمایت نمایندگان محترم را در این راستا می طلبد.

بهزاد علیزاده و  سارا فلاحی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به نقش و جایگاه و اهمیت بسیج و با تقدیر از اقدامات ارزنده بسیجیان در سطح استان، بر ضرورت هم افزایی میان نخبگان بسیجی و نمایندگان تاکید و خواستار استمرار این جلسات شدند. نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تاکید کردند تمام توان خود را برای رفع مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت نخبگانی بسیج بکار خواهند گرفت.

فایل پیوست:

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)