دوشنبه 1400/07/26 - 22:19
حامد پردل
ilam-admin
مجمع جهادگران

بیانیه مجمع جهادگران استان ایلام در خصوص احیای جهاد سازندگی

بیانیه مجمع جهادگران استان ایلام در خصوص احیای جهاد سازندگی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"کارهای خود، پیشرفتهای خود، موفّقیّتهای خود، توانایی‌های روزافزون خود را به‌ شکل هنرمندانه به اطّلاع همگان برسانید. نشان دهید که جهادِ موفّق شما که فقط بر گوشه‌‌ای از ظرفیّت های انسانی کشور متّکی است، چقدر زیبا و شوق‌انگیز است."

 سیّدعلی خامنه‌ای

۱۱ مرداد ۱۳۹۸    

 

فلسفه ایجاد جهاد سازندگی احیای فضای تولید و ایجاد زیرساخت‌هاست.

از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ورود فرهنگ جهاد و خدمت بی منت و خالصانه به تمامی عرصه های اداری، علمی، دفاعی و فرهنگی کشور بوده است.

این روزها که شاهد طرح موضوع احیای جهاد سازندگی از طرف دولت محترم می باشیم. ضمن قدردانی از زحمات دولت مردان انقلابی و جهادی به جهت تقویت جریان جهادی کشور مواردی را جهت پیشبرد اهداف ذیلا متذکر میشویم که امیدواریم مورد عنایت و توجه تصمیم گیران و تصمیم سازان در عرصه مدیریتی کشور قرار بگیرد.

* محرومیت در استانی که دروازه عتبات عالیات می باشد زیبنده دولت انقلابی نمی باشد لذا شکی نیست که محرومیت زدائی و سازندگی مناطق محروم این استان جز با تفکر و اقدام جهادی همراه باشد در غیراینصورت معضل محرومیت در این خطه همچنان باقی خواهد بود که لازم است خالصانه از حسن توجه و نگاه ویژه رئیس جمهور جهادی و انقلابی محترم کشورمان و هیئت دولت خصوصا در دیدار اخیر به این خطه شهیدپرور تشکر کنیم.

* مشکلات ناشی از کم توجهی به زیرساخت‌های تولیدی، خدماتی و معیشتی مناطق روستایی و محروم باعث شده که جمعیت روستاها کاهش یابد لذا تحول در روستاها با احیای جهاد سازندگی و تقویت زیرساخت‌ها توسط دولت سیزدهم در راستای ایجاد سازوکاری مناسب برای سامان دادن به انگیزه‌ها و عزم و اراده جهادی جوانان مخلص و کارآمد کشور که توسط گروههای جهادی پایه گذاری شده می تواند راه گشا باشد واگذاری چنین ماموریتی به وزرات خانه ها سزاوار نیست و بایستی مجددا در ذیل ماموریت های جهاد سازندگی تعریف گردد.

* جهادسازندگی با اتکا به نیروهای جوان و گروههای جهادی و بسیج سازندگی پویا شده پس چرا باید تجربه سه دهه موفق گروههای جهادی نادیده گرفته شود.مجمع جهادگران استان ایلام به نمایندگی از ۱۰۷۰ گروه جهادی سراسر استان مخالفت خود را برای ساختارسازی مجدد در تشکیل جهادسازندگی ابراز می نماید و آمادگی خود را برای کمک به دولت انقلابی جهت خدمت رسانی و محرومیت زدایی به مناطق محروم اعلام می دارد.

در سایه سار مهدی فاطمه(عج) همواره در حفظ دستاوردهای انقلاب و خدمت صادقانه موفق و پایدار باشید.  

مجمع جهادگران استان ایلام

به نمایندگی از ۱۰۷۰ گروه جهادی در سراسر استان ایلام

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.