شناسه خبر :۱۰۹۲۳

راه حل نجات کشور توسعه تفکر جهادی است

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: راه حل نجات کشور توسعه تفکر جهادگری و مدیریت جهادی بین عموم مردم و مسئولان است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی همدان به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، ظهر امروز همایش تجلیل از جهادگران عرصه اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، فرماندهان و جهادگران این عرصه برگزار شد.

در این مراسم نماینده ولی‌فقیه در استان همدان اظهار داشت: کسی که می‌خواهد در عرصه جهاد ورود پیدا کند پیش از انجام هر کاری باید اعمال خود را برای رضای خدا خالص کند چراکه توفیق حضور در این عرصه را پیدا نمی‌کند.

وی افزود: کیفیت و عملکرد کار جهادی عالی است بااین‌وجود برای فعالیت در این عرصه نیازمند امکاناتی هستیم که البته با محدودیت‌هایی نیز روبه‌رو هستیم.

شعبانی با تأکید بر لزوم حمایت مسئولان از گروه‌های جهادی، گفت: راه‌حل نجات کشور توسعه تفکر جهادگری و مدیریت جهادی بین عموم مردم و مسئولان است.

وی بابیان اینکه ای‌کاش در انتخابات مجلس افراد ورود کنند که تفکر جهادی داشته باشند، ابراز کرد: ما بیش از هر چیز دیگری نیازمند توسعه این روحیه و تفکر در بین مسئولان هستیم.

فرمانده سپاه همدان نیز با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب به جهادگران توصیه کردند در اعمال خود اخلاص داشته باشند، عنوان کرد: اخلاص ازجمله ویژگی‌های بارز گروه‌های جهادی است که ما هنگام سرکشی به آنها این را می‌بینیم.

وی بابیان اینکه جهادگران وقت خود را گذاشته و از خانواده،کسب‌وکار جداشده و مشغول جهادگری هستند، گفت: رهبر معظم انقلاب سخنان بسیار مهمی درباره وضعیت کشور دارند که ما از آنها غافل هستیم بنابراین از جهادگران می‌خواهم به سخنان ایشان توجه بیشتری داشته باشند.

مجیدی ابراز کرد: ما در تمامی عرصه‌ها حتی نظامی تحریم هستیم اما باوجود عدم ورود یک قطعه به داخل کشور توانستیم در عرصه نظامی موفق عمل کنیم چراکه در این بخش مطیع امر رهبری بوده و اجتهاد نکردیم.

وی با تشریح وضعیت کشور در عرصه اقتصاد و عدم موفقیت دولت رد این عرصه گفت: رهبر معظم انقلاب ۱۰ سال است که سال‌ها را بانام اقتصادی نام‌گذاری می‌کند اما چون این باور قبلی برای آقایان به وجود نیامده است نتوانستیم مشکلات این عرصه را حل کنیم.

فرمانده سپاه همدان افزود: جهادگرانی که در طول تابستان و عید نوروز دور از خانواده به کار جهادی مشغول می‌شوند چیزی جز اطاعت امر رهبری انجام نمی‌دهند و اگر آقایان و مسئولان هم این روش را داشته باشند قطع به‌یقین در مباحث اقتصادی مشکلی نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: ما در گروه‌های جهادی می‌توانیم الگوی بسیار خوبی برای کشور ترسیم کنیم ولی باید برای آن ضوابط تعریف کرد تا بتوان مشکلات را حل کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها