فرمانده سپاه ناحیه ایوان خبر داد؛
شناسه خبر :۵۵۴۸

بهسازی و مرمت ۱۱ مدرسه در ایوان در قالب طرح هجرت

سرهنگ یاسمی گفت : این طرح در قالب کار بهسازی، رنگ آمیزی، زیباسازی و ... مدارس از سوی بسیجیان دانش آموز اجرا شدکه تاکنون این طرح در۱۱مدرسه شهرستان با اعتبار ۱۳۰میلیون ریال اجراشده است
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه الاطلا رسانی بسیج سازندگی استان ایلام . سرهنگ۲ پاسدار "عارف یاسمی"، فرمانده سپاه ناحیه ایوان، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:ایران اسلامی در شرایط کنونی نیازمند حضور و تلاش جوانان مؤمن و متعهد برای شکوفایی اقتصادی، علمی و فرهنگی است.

یاسمی گفت:تفکر بسیجی و ولایت پذیری ایجاب می کند که برای حل محرومیت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش شود.

وی افزود: طرح هجرت بسیج دانش ,آموزی بر مبنای رهنمود تعالی بخش مقام معظم رهبری و به منظور غنی سازی اوقات فراغت و مهارت افزایی دانش آموزان شکل گرفته و تاکنون نتایجی پرباری به همراه داشته است.

سرهنگ یاسمی هدف از اجرای طرح هجرت را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کارآفرینی، تقویت حس مسئولیت پذیری و مشارکت پذیری دانست و بیان داشت: این طرح در قالب کار بهسازی، رنگ آمیزی، زیباسازی و ... مدارس از سوی بسیجیان دانش آموز اجرا شدکه تاکنون این طرح در۱۱مدرسه شهرستان با اعتبار ۱۳۰میلیون ریال اجراشده است

به گفته وی، این طرح در واقع پاسخ به توانمندی جوانان است که با اعتماد به آنها و تعمیق روحیه خودباوری زمینه مشارکت آنان برای عمران و آبادانی را فراهم می کند.

وی ادامه داد: طرح هجرت در شهرستان ایوان  با حضور بیش از ۱۲۰دانش آموز در قالب اردو های چند  روزه اجراشد.

سرهنگ یاسمی در پایان بیان داشت: با اجرای این طرح در سطح شهرستان خدمات خوبی در زمینه زیباسازی مدارس انجام می شود و دانش آموزان یاوران خوبی برای عمران محیط تحصیلی خواهند بود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.