شناسه خبر :۵۶۰۷
محسن جهانپور ، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام

تشریح برنامه های بسیج سازندگی سپاه استان ایلام در هفته دفاع مقدس از زبان مسئول سازمان

جهانپور : طرح ها شاخص بسیج سازندگی در هفته دفاع مقدس امسال ، پروژه آبرسانی به روستای چغاکبود از توابع شهرستان ایلام می باشد که با حضور سردار فرمانده محترم سپاه است و جمعی از مسئولین استانی به بهره بردار خواهد رسید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان ایلام ،

سرهنگ دوم پاسدار محسن جهانپور"، مسئول سازمان بسیج سازندگی استان ایلام اظهار کرد: بسیج نیروی عظیم مردمی و الهی معنوی و انقلابی است که منطقه جغرافیایی ندارد و متعلق به انقلاب و همه اقشار جامعه است.

وی گفت: بسیج ثمره و میوه شیرین انقلاب و حاصل اندیشه بلند امام و برخواسته از تفکر و فرهنگ عاشورایی است، بسیج مظهر واقعی صحنه مبارزه عاشورایی و جریان اصیل انقلابی در مقابل در جریان ضد انقلابی است، فرهنگ ایثار، شجاعت، شهامت ، تحرک امروز به عنوان الگویی نو و پدیده‌ای نقش آفرین بسیج در کشورهای منطقه شبیه‌سازی شده است و عامل پیروزی ملت‌های مستضعف است.

این مسئول افزود: بسیج نیز به عنوان مظهر عدالت عامل پیشرفت نظام و موتور پیشران انقلاب در عرصه‌های اجتماعی و به عنوان پیستون مبارزه با استکبارچه در اغاز انقلاب چه در دفاع مقدس و حتی در شرایط کنونی نقش آفرینی می‌کند.

سرپرست سازمان بسیج سازندگی استان ایلام ادامه داد: نیروی عظیم مردمی بسیج عامل تحرک، پیشرفت، عدالت خواهی، استکبار ستیزی، تولید فکر و اندیشه هنر اسلامی و امنیت پایدار و توسعه و اقتصاد مقاومتی است، امروز ما همه شاهد هستیم که بسیج در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی الگو و سرمشق پیشرو است هر جایی که نیاز باشد و باری که زمین مانده باشد فکر بسیجی، توان بسیجی، قدرت بسیجی حلال آن مشکل است و این به برکت انقلاب اسلامی و برکت تفکر بلند امام و هدایت رهبری است.

جهانپور در رابطه با برنامه های بسیج سازندگی استان ایلام در هفته دفاع مقدس  گفت: این سازمان ویژه برنامه های خاصی را برای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته که در حال اجرا هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین طرح های شاخص بسیج سازندگی  پروژه آبرسانی به روستای چغاکبود از توابع شهرستان ایلام می باشد که در هفته دفاع مقدس با حضور سردار فرمانده محترم سپاه است و جمعی از مسئولین استانی به بهره بردار خواهد رسید .

سرپرست سازمان بسیج سازندگی استان ایلام عنوان کرد:

 

جهانپور همچنین از افتتاح۱۸پروژه محرومیت زدایی در استان در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این پروژه ها شامل ۵ باب مسجد، ۱ مورد آبرسانی ، ۱۱ باب مسکن محرومین و ۱ باب خانه عالم

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.