شناسه خبر :۶۳۱۸

افتتاح ۱۵۰۰ پروژه زودبازده در ایلام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:۱۵۰۰پروژه زود بازده محرومیت زدایی توسط سپاه در ایلام به مناسبت دهه فجر شروع خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در برنامه آغازعملیات اجرایی چهل هزار طرح  عمرانی که به همت سازمان بسیج سازندگی در سراسر کشور اجرا خواهد شد بیان نمودند: : ازمیان ۴۰ هزار پروژه در کل کشور، سهم ایلام ۱۵۰۰ مورد بود.

وی افزود: نیازمند تشکیل شورای جهادی هستیم که پرچم داری این کار نیز استاندار با روحیه جهادی خواهد بود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) اذعان داشت: در سال ۹۸ برابر با برنامه قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، در استان ایلام هیچ روستایی بدون مسجد نخواهد ماند.

وی با بیان اینکه  قرارگاهی جهادی با ۲۵ کمیته در استان ایلام تشکیل شده است ؛ بیان نمودند: که مصمم هستیم تا پایان سال۴ هزار خدمت بی منت به مردم عزیز را در قالب این قرارگاه داشته باشیم.

وی ضمن ابراز امیدواری و بیان اینکه سپاه در بین مردم حضور دارد و در آینده بیشتر مردمی خواهد شد ، ادامه داد: کمیته درمان بسیج اقدام به شناسایی ۱۰ محله نیازمند در شهرستان ایلام به جهت خدمت رسانی به این مناطق کرده است  که  در این پروژه ۲۳ پزشک متخصص حضور دارند که از هجدهم بهمن ماه آغاز به کار خواهد کرد.

فرمانده سپاه ایلام گفت: توانستیم با رایزنی با مرکز بودجه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان برای مشارکت درتهیه جهیزیه با ادارات کمیته امداد،بهزیستی و یا هر نهاد حمایتی خیر مردمی برای زوجین جوان نیازمند در استان ایلام مهیا کنیم . پیش بینی شده است برای ۱۶۰ زوج جوان تا قبل از سال۹۸ جهیزیه تهیه شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها