لبخند رضایت بر لبان مردمانی از جنس آفتاب
شناسه خبر :۶۴۸۵

<<سلامتی>> هدیه جهادگران بسیجی به مردم مناطق محروم ایوان

تیم‌های پزشکی به مناطق محروم ایوان عزیمت می کنندتا با ارائه خدمات درمانی رایگان سلامتی را به مردمان این دیارمحروم هدیه دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

یکی از برنامه‌های جهادی بسیج سازندگی در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری  اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیزبه همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان ایوان  پزشکان جهادگر به مناطق محروم اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

 

"مالک رستمی"، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان، اظهار نمود:در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه عشایری و روستایی شهرستان ایوان بمناسبت دهه فجر عشایر و روستاییان ایوان بصورت رایگان ویزیت شدند.

 

رستمی گفت: این تعداد افراد توسط ۲اکیپ پزشکی شامل ماما ،کارشناس بهداشت و دارویی در روستا های صداقت ،میوانه و مناطق عشایری مورد ویزیت قرار گرفتند.

 

وی به میزان داروی توزیع شده در بین این افراد اشاره کرد و افزود: اعتبار هزینه شده در این راستا ۱۰میلیون ریال می باشد.

 

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان با اشاره ارتقای شاخص سلامت و امید به زندگی در مناطق روستایی و عشایری ایوان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای این نظام توسعه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و دوردست است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها