در قالب ۴۰۰۰ خدمت بی منت انجام شد
شناسه خبر :۶۶۳۶

توزیع ۱۸۵۰ بسته حمایتی در مناطق حاشیه نشین ایلام

در راستای اجرای ۴۰۰۰ طرح خدمت در آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۱۸۵۰ بسته حمایتی بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام توسط گروه های جهادی در بین نیازمندان توزیع گردید.
نسخه مناسب چاپ

 

سرهنگ پاسدار محسن جهانپور مسئول بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام بیان نمود:در قالب طرح ۴۰۰۰ خدمت بی منت ۱۸۵۰ بسته حمایتی شامل(سبد معیشتی خانوار،البسه و پوشاک،لوازم التحریر)توسط گروه های جهادی در محله های حاشیه نشین ایلام توزیع گردید.

 

img_20190224_163636.jpg

 

سرهنگ جهانپور گفت:با توجه به جنگ اقتصادی که دشمن در این  شرایط خاص بعنوان یک حربه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز کرده است تا سختی معیشت را برای مردم به وجود آورد .مردم و مسئولان با هوشیاری و بیداری می توانند از مراحل سخت با موفقیت عبور کنند.

وی افزود ما باید نقش خود را طبق فرامین رهبری اجرا کنیم که سپاه و بسیج در راستای ماموریت و فلسفه وجودی  خود یعنی دفاع از انقلاب وحضور در صحنه های حساس و بحرانی و با توجه به سبقه خدمت رسانی،به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی برنامه هایی با عنوان محرومیت زدایی در سطح استان اجرا نمودند.

وی افزود : جهادگران با ارائه خدمات جهادی خود گوشه کوچکی از خدمات جهادی را با روحیه ارزشی و انقلابی همچون دفاع مقدس را در بین جامعه تروج می دهند تا مردم بدانند و مشاهده کنند که هنوز افرادی با همان روحیات آماده خدمت رسانی هستند.

 در ادامه ایشان بیان نمودند : که تا کنون کلیه  گروه های جهادی شناسنامه دارساماندهی شده اند و در حال اجرای فعالیت های عمرانی ، فرهنگی ، آموزشی در نقاط محروم و غیر برخوردار استان ایلام هستند.

وی با اشاره به اینکه جهادگران بدون هیچ چشم داشتی با شعار خدمت بی منت در راستای خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان گام برداشته اند .آمادگی بسیج سازندگی و گروههای جهادی را به جهت مشارکت با دستگاه های دولتی جهت انجام پروزه های محرومیت زدایی اعلام کرد و گفتند که بسیج سازندگی با مشارکت در فعالیت های عام المنفعه  دستگاههای دولتی در کنار دولت خواهد بود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها