فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
شناسه خبر :۸۳۷۵

رونق دوباره ۶۰ هکتار زمین کشاورزی در سیروان/نوکری مردم را افتخار می دانیم

سرهنگ شاکرمی بیان کرد: با توجه به شعار سال و رونق تولید سپاه همیشه در کنار مردم خواهد بود و خادمی مردم را برای خود افتخار می دانیم.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش فرهنگی و رسانه سازمان بسیج سازندگی استان ایلام، سرهنگ شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در جریان بازدید از کانال کشاورزی باقری واقع در سیروان که در اثر سیل اخیر تخریب شده بود، اظهار کرد: این کانال مسیر تأمین آب زمین های کشاورزی سه روستای ورگچ،  درویشان و شورآب خانعلی با بیش از ۳۰۰ خانوار است که در جریان سیل اخیر تخریب شده بود.

وی گفت: سپاه با بازدیدهای میدانی انجام گرفته تمام ظرفیت های خود را برای احداث مجدد این کانال بکار گرفته و با یک کار جهادی در راستای برنامه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی به صحنه آمده است.

 فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: مصمم هستیم ظرف دو الی سه هفته آینده این کانال را مجدداً ترمیم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری مجدد این کانال بیش از ۶۰ هکتار زمین کشاورزی با حداقل ۱۵۰ تن برنج برداشت خواهد شد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام ادامه داد: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی، خیرین و گروه‌های جهادی این کار را هرچه سریعتر به سرانجام برسانیم و شاهد فعالیت مجدد کشاورزان در زمین های کشاورزی خود باشیم.

شاکرمی تصریح کرد: با توجه به شعار سال و رونق تولید سپاه همیشه در کنار مردم خواهد بود و خادمی مردم را برای خود افتخار می دانیم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها