فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
شناسه خبر :۹۰۰۰

۱۲۰۰ پروژه تا پایان سال به بهره برداری می رسد

سردار شاکرمی بیان کرد: از ۴۰ هزار پروژه ای که امسال به استان ها ابلاغ شد ، سهم استان ایلام ۱۲۰۰ پروژه بود که ما تا الان ۴۴۰ پروژه را عملیاتی کرده ایم و به زودی شاهد بهره برداری از آنان خواهیم بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج سازندگی استان ایلام، سردار شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ،در خصوص افتتاح پروژه های سازندگی در استان ، گفت: بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تا کنون بیش از ۳۶۰۰ پروژه با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال در حوزه عمرانی و ۳ میلیارد ریال در حوزه غیر عمرانی را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: ما در ساخت مساجد ، غسالخانه ها ، جاده های بین روستایی ، جاده های بین مزارع ، کمک به پمپاژ دارانی که در سیل دچار خسارت شدند ، و در حوزه های غیر عمرانی اقدامات بسیار موثری را انجام داده ایم.

سردار شاکرمی بیان کرد: از ۴۰ هزار پروژه ای که امسال به استان ها ابلاغ شد ، سهم استان ایلام ۱۲۰۰ پروژه بود که ما تا الان ۴۴۰ پروژه را عملیاتی کرده ایم و به زودی شاهد بهره برداری از آنان خواهیم بود.

وی ابراز کرد: از پروژه های مهم و قابل توجه ، آبی کردن ۵۰۰ هکتار از زمین های دیمی استان بود که با ایجاد سد و اقدامات محرومیت زدایی انجام شد .

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، خاطر نشان کرد: سپاه ، در جریان سیل اخیر نقش پیشتاز داشت و در روز های اول سیل در کنار مردم بود و در ساخت سه پل اساسی بخش ماژین اقدامات لازم را به کار گرفت و با کمک نیروی هوافضای سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء ، این سه پل به بهره برداری رسیدند.

وی ادامه داد: در بخش سیروان بیش از ۱۰ کیلیومتر جاده ی ارتباطی که بر اثر سیل از بین رفته بود در کمترین زمان ممکن بازسازی شد و ما مصمم هستیم در قالب طرح جها همبستگی بیش از ۳۰۰ خانه را تعمیر و مرمت کنیم و در حوزه محرومیت زدایی ، با تفاهم نامه ای که بین سپاه و کمیته امداد وجود دارد ، ۶۴۰ خانه برای محرومین ساخته و به بهره برداری رسیده است و ۱۵۰ پروژه در حال احداث است که بنا شده است در هفته ی بسیج به بهره برداری برسند.

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد: سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ، در تمام نقاط استان به ویژه در جاهایی که اعتبار لازم وجود نداشته ، تا کنون کار تعمیر و مرمت بیش از ۲۱۳ مسجد را انجام داده است.
وی در خصوص اعزام گروه های جهادی به نقاط محروم ، گفت: بیش از ۳۰۰ گروه جهادی در استان برای انجام کارهای عمرانی و غیر عمرانی سازماندهی شده است و با اعزام به مناطق محرم استان کارهای لازم را انجام خواهند داد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها