شناسه خبر :۹۲۴۷

طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه امنیت پایدار را به دنبال دارد

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در بازدید از طرح های قرارگاه محرومیت زدایی :نقاط محروم، دور افتاده و سخت‌گذر از مکان‌های دارای اولویت سپاه برای خدمت رسانی است
نسخه مناسب چاپ

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در بازدید از طرح های قرارگاه محرومیت زدایی :
نقاط محروم، دور افتاده و سخت‌گذر از مکان‌های دارای اولویت سپاه برای خدمت رسانی است
خدمت به مردم شریف استان ایلام افتخار سپاه است و خدای بزرگ را شاکریم که این مدال خدمتگزاری امروز بر سینه همه پاسداران انقلاب در این منطقه می‌درخشد.

یکی از طرح های محرومیت زدایی، آبرسانی به ۱۳۰ هکتار از زمین های روستای "بردی" از توابع بخش زرین آباد است که در تلاش هستیم با همکاری جهاد کشاورزی استان و منابع طبیعی ، تا هفته بسیج آن را اجرایی کنیم، همچنین سالن ورزشی این روستا را با همکاری اداره کل ورزش و جوانان تکمیل خواهیم کرد.
مسجد این روستا از دیگر طرح های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه است که آن را نیز تکمیل و در اختیار مردم منطقه قرار خواهیم داد.
بند ذخیره آب روستای "پل شکسته" در شهرستان ملکشاهی نیز از دیگر طرح های قرارگاه در استان ایلام است که با یک کار فنی خوب شاهد رونق بخشیدن زمین های کشاورزی پایین دست بند در سال رونق تولید ملی خواهیم بود.

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه امنیت پایدار را به دنبال دارد | ایلام

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 18798012955da9af53376f23.77000125 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).