شناسه خبر :۹۲۹۸

قدردانی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام از حضور گسترده نیروهای بسیج مردمی در مهار آتش سوزی شهر چوار

سردارجمال شاکرمی ؛ فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در پیامی از تلاش نیروهای بسیج مردمی در مهار آتش سوزی کوههای بخش چوار قدردانی کرد .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین(ع) در این پیام آمده است ؛

منابع طبیعی و محیط زیست پشتوانه­ اصلی خودکفایی و استقلال کشور و عاملی برای مقاومت در برابر دشمنان ملت ایران است . درواقع منابع خدادادی پشتوانه اصلی تضمین و بقای ذخایر طبیعی آب و خاک کشور و بالطبع خودکفایی عمومی و استقلال اقتصادی محسوب می­‌گردند، یعنی همان چیزی که چشم طمع دشمنان ما و استکبار جهانی بدان دوخته شده است .

در استان عزیزمان ایلام اما چندسالی است که این ثروت عظیم منابع طبیعی به دلایل مختلف دستخوش آتش سوزی و تخریب گسترده قرار گرفته است و هر بار نیز نیروهای خودجوش مردمی و مسئولان ، با دست خالی و امکانات اندک به مهار آتش اقدام کرده و مردانه از آب و خاک این دیار پُراز حماسه پاسداری کرده اند.

اینجانب به عنوان یکی از فرزندان این مرز و بوم که شخصا در چند مرحله از بروز بحران آتش سوزی از نزدیک شاهد تلاش و مجاهدت خالصانه مردم عزیز و بسیجیان در مهار آتش سوزی مراتع بوده ام ، خصوصا در جریان آتش سوزی گسترده در کوههای بخش چوار که در ساعت ۳ بامداد روز جمعه ۲۵۰ نفر از کارکنان ستاد و تیپ سپاه امیرالمومنین (ع) و نیروهای بسیج مردمی تا ساعات پایانی روز ، در گرمای طاقت فرسا و با کمترین امکانات در یک اقدام جهادی کم نظیر موفق به مهار آتش سوزی شدند ، وظیفه خود میدانم که نهایت سپاس و قدردانی را به عمل آورم .

باتشکر ، سرتیپ ۲ پاسدار جمال شاکرمی

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها